Кошик

Про нас

WhyNotDenim – це бренд, створений нами, командою амбітних та рішучих людей, які вважають, що Denim заслуговує сьогодні більшої уваги на ринку джинсового одягу.

Ми прагнемо робити весь наш одяг не лише стильним, але ще і функціональним, практичним та зручним для повсякденного використання

Модельний ряд, представлений в WhyNotDenim, починаючи від улюблених класичних бестселерів до індивідуальних речей з наших ексклюзивних колекцій – це завжди набагато більше, ніж просто готові предмети одягу, тому що це одяг, створений з душею для Вас.
Наша мета – донести до вас думку, що існує чудова альтернатива виробництву неосяжної кількості “сірого” та нецікавого джинсового одягу. Саме тому – кожна нова колекція піддається безлічі позитивних змін: розширюється асортимент моделей, тканин, обробки, фурнітури, колірна гамма стає більш різноманітною, вдосконалюється технологія пошиття.
Кожна окрема річ, створена нами, має свою історію, свій дух і стиль. І тому, зважаючи на все це, ми цілком впевнені, що здатні задовольнити забаганки самих вибагливих фанатів справжнього якісного джинсового одягу.
Ми прагнемо організувати виробництво так, щоб всі матеріали повторно використовувалися в пошиві, а також розробляємо спеціальні програми, за якими клієнти зможуть повернути наш одяг після закінчення строку їхнього використання, щоб ми могли застосувати їх для виробництва нових речей. Це глобальна концепція, заснована на ідеї безвідходного виробництва “zero waste”.
Вже протягом року ми працюємо над новим рішення, яке допоможе кожному самостійно створити власний, персоналізований і абсолютно індивідуальний одяг. На нашому сайті можна буде обрати тканину, фурнітуру, нитки, бірки, малюнок та й одразу побачити це на реалістичній 3D моделі.

Дуже скоро ми будемо готові запропонувати тобі створити свої ідеальні джинси. Stay tuned!