Ми дуже любимо денім, а головне, ми любимо робити якісні речі.

Початок

Все почалося у 2018 році, коли я вирішила сходити за новою парою джинсів. Вибрати виявилося непросто: Tommy Hilfiger – дорого, Zara – дешево, але якість на один рік. Прогулюючись по магазинах, прийшла ідея спробувати зробити щось своє, а речі з деніму – то, що я люблю найбільше. Не розбираючись у сфері, тому, що моя основна професія зовсім не пов’язана з виробництвом одягу, вирушила на курси дизайну. Отримала невеликі знання і бачення, як організувати процес створення речей. Далі були семінари, тренінги, статті про те, як почати свою справу. Спочатку не вистачало розуміння, як правильно вести бізнес, тому вчилися на власних помилках.

Закохана в денім з самого дитинства. Майже кожного дня на мені є щось джинсове: це може бути спідниця, куртка, шорти.

Фраза Why not завжди подобалася, вона надає рішучості, підбиває до вчинків і подвигів. Крім того вона лаконічна. Додали до неї denim – зародився назву WhyNotDenim.

Головний принцип бренду – комфорт і якість. Дівчина в WhyNotDenim повинен бути впевнена в тому, що виглядає відмінно.

Виробництво

Знайти цех з пошиття джинсового одягу виявилося складно. Виробництв в Україні багато, але для деніму потрібні спеціальні швейні машини. Тканину замовляємо не оброблену, тому потрібне спеціальне обладнання для обробки, щоб домогтися певного кольору, потертостей. Таких цехів в країні всього близько п’яти.

Вдалося знайти гарне виробництво, з яким працюємо донині. Були деякі нюанси, але вони легко вирішувалися. Головне, що якістю задоволена на 100%.

Моделі

Нові моделі намагаємося запускати кожного місяця. Кожна модель ретельно створюється майстрами. Денім нелегко «посадити» ідеально з першого зразка, тому для деяких виробів доводилося робити по чотири.

Є джинси з нашивками, вишивками та принтами – особисто мені подобаються оригінальні речі, які виділяються, тому вирішила в кожну колекцію додавати щось цікаве. Всі принти, нашивки вибираю спільно з художницею. Деякі моделі розмальовую особисто.

Матеріали

Ми щомісяця отримуємо зразки деніму і намагаємося вибрати краще для вас.

В першу чергу вибираємо матеріал з великою кількістю унцій, щоб денім був щільний і якісний. Пару раз надсилали зразок джинсів, який погано сів – довелося відкликати партію і замовляти нову. Проблеми є завжди, але сприймаємо їх як завдання, які потрібно вирішити. Постачальників матеріалів багато, але завжди намагаємося знайти найкращих.

В основному купуємо денім турецького виробництва – він досить щільний, 11-14 унцій, в залежності від моделі. А зараз плануємо замовляти денім із Німеччини. Фурнітуру вибираємо тільки якісну, а з недавніх пір використовуємо брендовану.

Клієнти

Наші клієнтки різні. Вони енергійні, захоплені своїми хобі, люблять розвиватися і подорожувати і завжди впевнені у своєму виборі. Джинси з принтами і нашивками зазвичай беруть дівчата, які хочуть щось яскраве і незвичайне. Але водночас є і базові моделі, які можна одягати на будь-який випадок. Чоловічу лінійку створювати поки не плануємо. Хочемо закохати в себе всю жіночу аудиторію.

Цінуємо кожен відгук клієнта. Часто відзначають щільність деніму, ідеальну посадку моделей. Є постійні клієнти, які купували речі бренду вже не один раз. А є дівчина, у якої є абсолютно все з наших колекцій. Любимо і цінуємо всіх.

Поганих коментарів ще не отримували, але ми відкриті до критики, готові прислухатися і йти на зустріч кожному.

Команда і ритейл

До недавнього часу робили все самі. Зараз потроху формуємо команду. Є художниця по розпису деніму, помічниця, кур’єр, кілька продавців. Ще користуємося послугами фрілансерів, коли потрібно.

Зараз в наших планах розширювати асортимент і вийти на іноземний ринок.